Субота, 24.08.2019, 16:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

         

Юрчиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 

Кам’янської районної ради Черкаської області

Інформація про сайт

Юрчиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Кам’янської районної ради Черкаської області

 

Адреса: вул. Петровського, 56 с.Юрчиха Кам’янського району, Черкаської обл.

Телефон: 98-012    E-mail: yurchyhaschool@gmail.com

ДиректорКасян Марина Олександрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Тетьора Надія Олексіївна

        Школа діє з поч. ХХ ст. та розташована в історичній будівлі 1912р. Спочатку як двокласна церковно-приходська , потім реорганізована в 5-річну після 1917 р., а з 1929 – в 7- річну трудову політехнічну школу. З 1960 р. школу реорганізовано в 8- річну, а з 2000 року – в дев’ятирічну школу.

        У школі навчалися кандидат ветеринарних наук Корх Володимир Олександрович, доцент Черкаського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького Демченко Олександр Григорович.

        Кількість учнів в школі – 49. У школі працює 13 учителів, із них:

  •  3 має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
  •  5 – «спеціаліст І категорії»; 4– «спеціаліст»;1   вчитель 9 розряду.

Школа працює над проблемою: «Диференційований підхід при запровадженні новітніх технологій навчання і виховання учнів».

     У школі обладнано 8 навчальних кабінетів, ігрова кімната, комп’ютерний клас. Учителі володіють методикою використання інформаційних технологій. До послуг учнів бібліотека, шкільна їдальня, два спортивні майданчики.

   Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонують гуртки різних напрямків: естетичного,краєзнавчого, спортивного, технічної творчості.

   Проводиться система заходів по роботі з обдарованими дітьми: участь у предметних олімпіадах, районних конкурсах знавців української мови  ім. П. Яцика, читців поезії  Тараса Шевченка « Художнє слово», у Міжнародному мовно – літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та «Грайлива веселка».

    Учні школи – постійні учасники та призери творчих та інтелектуальних конкурсів різних рівнів: Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнського природничого конкурсу « Колосок», шкільних конкурсів малюнків та рефератів «Світ моїх прав», районних спортивних змагань та історичних брейн-рингів, військово-патріотичної гри «Сокіл(Джура)».

     Активно ведеться турисько-краєзнавча робота, організовуються туристичні походи та екскурсії, діють волонтерські загони «Милосердя» та «Спалах».

    Вчителі школи прищеплюють учням любов до рідної землі, краю, де вони народились, гордість за своїх предків. Їх уроки  завжди мають виховний та розвиваючий характер, пов’язані з життям, відображають міжпредметні зв’язки.